top of page
february.png

Astro Medytacje

Medytacje inne niż wszystkie...

Zaprowadzę Cię w magiczne odosobnienie, gdzie za sprawą medytacji uwzględniających wpływy astrologiczne odnajdziesz ukojenie od codziennego zgiełku, otworzysz kanał przepływu dla pozytywnych energii i wzmocnisz połączenie z kosmosem wykonując praktykę w okresach największych zmian cykli planetarnych.  Możesz oczywiście wracać do tych medytacji także w innym dogodnym dla Ciebie momencie.

Zrelaksuj się i wprowadź odrobinę magii do swojej rutyny razem z Mapą życia.

woman-3613840_1280.png

Obserwuj mój kanał na YouTube, by być na bieżąco z premierami, których publikacja pokrywać się będzie z okresami najważniejszych przejść, aby wzmocnić proces medytacyjny zgodnie z kosmicznym harmonogramem.

Medytacja z intencją. Łącząc się z energią Jowisza i Nowiu Księżyca w Byku 19.05.2023.

Chcę Cię zaprosić do wyjątkowej medytacji z intencją, która połączy Cię z potężnymi energiami Jowisza i Nowiu Księżyca w Byku. To niezwykłe połączenie astrologicznych wpływów, które obdarza siłą, stabilnością i obfitością. Jowisz, znany jako Wielki Dobroczyńca, przynosi ze sobą pozytywne zmiany, rozszerza horyzonty i otwiera drzwi dla naszych marzeń. Jego energia jest pełna optymizmu, radości i możliwości. Kiedy łączymy się z Jowiszem, możemy odkryć w sobie wewnętrzną siłę i odwagę, aby podążać za naszymi najwyższymi aspiracjami. Nów Księżyca w Byku jest czasem nowego początku i manifestacji. To doskonały moment, aby ustalić intencje i skupić się na tym, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia. Energia Byka przypomina o potrzebie ziemi i stabilności, pomagając budować mocne fundamenty dla własnych celów.

Medytacja na przejście Plutona do Wodnika

23 marca 2023 roku o godzinie 13:12 Pluton opuści znak Koziorożca i przejdzie do Wodnika, gdzie pozostanie przez 20 lat. Jest to bardzo ważne wydarzenie astrologiczne, które niesie ze sobą duże kolektywne zmiany i transformację. Z tej okazji przygotowałam dla Ciebie wyjątkową medytację, zgodną z dynamiką planety Pluton i energią znaku, do którego przechodzi, czyli Wodnika, dla którego liczy się dobro całego społeczeństwa, równość, braterstwo. Właśnie taka jest intencja tej medytacji, abyśmy jako ludzkość weszli na kolejny poziom rozwoju świadomości i stworzyli świat, z którego będziemy mogli być dumni, a dodatkowo, abyś indywidualne, mentalnie otworzyła się na nadchodzącą transformację i z czystym sercem oraz zaufaniem przyjęła ten tranzyt.

Medytacja najlepszej wersji siebie w Nowym cyklu Saturna

Zapraszam Cię do medytacji najlepszej wersji siebie. 7 marca Saturn wszedł do znaku Ryb. Z tej okazji przygotowałam medytację, która pozwoli Ci rozpocząć nowy cykl z intencją metamorfozy do najlepszego możliwego wariantu. Praktyka medytacji pozwoli Ci oczyścić umysł z niepotrzebnych myśli oraz skupić się na tym, co najważniejsze - na byciu tu i teraz - jedynej chwili, która naprawdę istnieje. Mandala pozwoli Twojemu umysłowi szybciej wejść w stan fal alfa, a jej zielona barwa uspokoi i pomoże połączyć się z przestrzenią serca, z którego wypływają prawdziwe intencje duszy.

bottom of page