top of page
woman-6063650_1920.jpg

Zaczynamy kosmiczną przygodę...

Moduł I

Czego się nauczysz?

Etapy Księżyca

Program kursu

Kiedy ja szukałam wiedzy na temat astrologii, nie była ona łatwo dostępna. Ty dzisiaj masz szansę nauczyć się w kilka tygodni tego, co ja musiałam zgłębiać kilka lat. Przekażę Ci swoją wiedzę w sposób praktyczny, aby ta wiedza mogła służyć i Tobie!
W ramach tego modułu opanujesz podstawy astrologii, dzięki którym nauczysz się zgłębiać swój własny horoskop. Zostaną szczegółowo omówione wszystkie najważniejsze elementy horoskopu − znaki, domy, planety i zasadnicze punkty, co stanowi bazę do dalszych rozważań i analiz. Poznasz archetypy i dowiesz się za jakie obszary życia odpowiadają.

Nie będzie to tylko i wyłącznie teoria dostępna w książkach i internecie, a to dlatego, że jestem praktykiem i podczas kursu będziemy pracować na Twoim Kosmogramie. 

Jest to solidna dawka wiedzy, którą będziesz mogła zacząć wykorzystywać niemal od razu, by jeszcze lepiej pomagać swoim klientom i zacząć się rozwijać jako AstroCoach. 

Poprowadzę Cię za rękę od początku!

0 – Wstęp do Astrologii
1 – Baran, Mars, 1 dom
2 – Byk, Wenus, 2 dom
3 – Bliźnięta, Merkury, 3 dom
4 – Rak, Księżyc, 4 dom 
5 – Lew, Słońce, 5 dom
6 – Panna, Merkury/Saturn 6 dom
7 – Waga, Wenus, 7 dom 
8 – Skorpion, Pluton, 8 dom
9 – Strzelec, Jowisz, 9 dom
10 – Koziorożec, Saturn, 10 dom
11 – Wodnik, Uran, 11 dom 
12 – Ryby, Neptun, 12 dom 

Co otrzymasz?

Dostęp do kursu,

materiały pdf,

workbook do ćwiczeń.

Po każdej omówionej 
części będziesz mieć do wykonania zadania w oparciu o swój osobisty kosmogram, co pomoże Ci go zgłębić, by stać się swoim osobistym astrologiem.

Dostęp do grupy na facebooku, aby móc wymieniać się wiedzą z innymi uczestniczkami i uczestnikami kursu.

Grupa jest zamknięta, co pozwala poczuć się bezpiecznie w zadawaniu pytań dotyczących osobistych uwarunkowań astrologicznych. Oprócz tego możecie się lepiej poznać, by wspierać się wzajemnie w tej magicznej podróży. 

Dostęp do spotkań Q&A.

W trakcie kursu spotkamy się, by wyjaśnić wątpliwości, które pojawiły się podczas samodzielnej pracy. Spotkania Q&A to wstęp do Kosmicznego Kręgu Astrolożek i Astrologów, które rozpoczną się już od następnego modułu.

Tak, to coś dla mnie!

Warianty cenowe

Praktyczny kurs astrologii online.
Już wkrótce wyruszamy we wspólną kosmiczną przygodę, dzięki której odnajdziesz osobistą mapę, którą podarował Ci Wszechświat i nauczysz się ją czytać. 

Nowa edycja już wkrótce!

Kupując Moduł I możesz rozszerzyć wariant o Moduł V - Ceres, Eris, Lilith, Chiron, który zyskujesz w specjalnej cenie dostępnej jedynie dla Ciebie!

clouds-5606012_1920.jpg

Masz pytania? Napisz do mnie...

bottom of page