top of page

Praktyczny kurs astrologii online

Rozbudziła się we mnie wielka potrzeba, by dzielić się moją astrologiczną wiedzą i zawartą w niej mądrością, a intuicja poprowadziła mnie do tego momentu − stworzenia kursu, który będzie piękną przygodą pełną wglądów, informacji, magii i tajemnic! Otwieram tę magiczną przestrzeń dla tych osób, które chcą nauczyć się czytać swoją osobistą mapę, rozumieć język kosmosu i stać się swoim własnym astrologiem, a także dla tych, którzy w swojej misji pomagają innym, by mogli wzbogacić swoje umiejętności o dodatkowe narzędzie coachingowe.
Chciałabym, aby nasza wspólna podróż była dla Ciebie głębokim procesem uzdrawiania na Twojej ewolucyjnej ścieżce, która przebudzi Cię do pełni Twojego potencjału.

💫 Jeżeli trafiłaś/eś tutaj, to nie przypadek, intuicja pokierowała Cię we właściwe miejsce.

💫 Czujesz w sercu ekscytację i przekonanie, że nie może Cię z nami zabraknąć?

💫 Zapisz się i do zobaczenia wkrótce!

planets-7832276_1920.jpg

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli...

Jesteś wizjonerką, psycholożką, uzdrowicielką, szamanką, wróżką, coachką − otwartą na kosmiczny przekaz i poszerzenie swojej świadomości.

 Chcesz jeszcze lepiej pomagać swoim klientom poszerzając swoją paletę narzędzi coachingowych.

⭐ Kochasz dyskusje filozoficzne, duchowe i metafizyczne. 

 

⭐ Fascynuje Cię astrologia, chcesz posiąść tę tajemną wiedzę oraz rozwijać nietypowe talenty.

⭐ Szukasz inspiracji oraz zaufanego narzędzia, które pomoże Ci oczyścić Twoją ścieżkę i uzdrowić Twoje życie.

⭐ Pragniesz rozwijać intuicję i stać się swoim najlepszym doradcą oraz astrologiem.

Jeżeli którakolwiek z powyższych wypowiedzi jest o Tobie, to nie może Cię z nami zabraknąć, bo ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kurs jest idealny zarówno dla tych osób, które są na początku swojej podróży, jak i tych, które chcą przenieść swoją astrologiczną wiedzę na wyższy poziom, ponieważ został podzielony na moduły, w taki sposób, aby to umożliwić.

Wybór modułów

Jeśli dopiero zaczynasz mistyczną podróż z astrologią, to koniecznie zacznij od Modułu I, który zostanie uruchomiony jako pierwszy i da Ci gruntowne podstawy do dalszej astrologicznej eksploracji. Pierwsza edycja kursu stwarza ogromne możliwości do tego, by w kameralnej grupie rozwijać umiejętności astrologiczne, zanim oferta trafi do szerszego grona, a cena ulegnie zmianie. Warto być w grupie pierwszych osób, które otrzymają certyfikat.

Co bym zrobiła, gdybym mogła cofnąć czas? – Zaczęłabym działać dużo wcześniej. 
Dlatego nie przegap swojej szansy i zacznij działać już dziś w kierunku swoich marzeń!

Do zobaczenia! Nie mogę się doczekać!

Moduł 1

Archetypy astrologiczne

Podstawy astrologiczne, bez rozumienia których praktyczna analiza horoskopów indywidualnych nie będzie możliwa. Jeżeli dopiero zaczynasz, albo pragniesz rozszerzyć wiedzę o archetypach astrologicznych, to koniecznie zacznij kurs od Modułu I. Zarówno mikrokosmos, jaki stanowi pojedynczy człowiek, jak i makrokosmos, czyli cały otaczający go świat wyrażają sobą wszystkie zasady archetypów, występujących zarówno w nieświadomości kolektywnej, jaki i indywidualnej. Każdy człowiek jest w pewien sposób mieszanką wszystkich podstawowych archetypów w całkowicie odmiennych proporcjach i w zupełnie osobliwy sposób modyfikowany w czasie. To tworzy unikatową konstrukcję każdej jednostki, co szczegółowo jesteśmy w stanie zobaczyć wykorzystując narzędzia astrologiczne.

Moduł 2

Horoskop urodzeniowy

Fascynujący świat astrologii, gdzie planety stają się kluczem do zrozumienia głębszych warstw naszego istnienia. Moduł II kursu to intensywna podróż poza podstawy astrologii, skupiająca się na zaawansowanym odczytywaniu horoskopu indywidualnego.

Ten moduł pozwoli Ci zrozumieć subtelności wpływu każdej planety na charakter i życiową ścieżkę jednostki. Odkryjesz, jak interakcje między planetami tworzą unikalną symfonię energii. Zagłębimy się w świat najważniejszych aspektów astrologicznych, zwracając szczególną uwagę na koniunkcje, kwadratury, trygony i sekstyle. Poznasz i zrozumiesz również słabsze aspekty, jak wpływają na osobowość i życiowe wyzwania. Odkryjesz tajniki węzłów księżycowych, które odnoszą się do ścieżki duszy, a także zrozumiesz aspekty do domów horoskopowych, które modyfikują obszary życia w specyficzny sposób. Nauczysz się interpretować, jak dany dom wpływa indywidualnie na konkretne obszary życia klienta. Zwrócimy uwagę na etyczne aspekty pracy astrologa oraz jak utrzymać profesjonalizm w obszarze udzielania porad astrologicznych.

Po ukończeniu tego modułu będziesz bogatsza o potężne narzędzie umożliwiające głębokie odczytywanie horoskopów indywidualnych, by realizować dalej misję i pomagać swoim klientom w identyfikowaniu ich urodzonych talentów, potencjałów i wyzwań, otwierając drzwi do pełniejszego zrozumienia samych siebie. Astrologia stanie się dla Ciebie nie tylko nauką, ale również praktycznym elementem do wsparcia innych w ich życiowej podróży.

Moduł kończy się certyfikatem Astrocoacha.

woman-6194378_1920.jpg

Kolejne moduły już wkrótce...

O terminach i dostępności kolejnych modułów będę Cię informować. 

bottom of page