top of page
people-g6a3d2fb8d_1920.jpg

Illuminatio Solis 

Grupa członkowska, w której będziesz co miesiąc rozpalać ogień, ładować baterie i opracowywać jasną strategię osobistej wizji życia. Będziesz kultywować głębsze poczucie zaufania, obecności, cudów, synchronizując swoje życie z cyklami astrologicznymi. 

Solis Radiance, czyli Blask Słońca...

Każdego miesiąca rozmawiamy o aktualnej astrologii, medytujemy oraz przeprowadzamy procesy zmierzające do poprawy jakości naszego życia. Otrzymasz astrologicznie praktyki, aby ożywić swoje wizje. Zbadamy obszary kariery, miłości, zdrowia i osobistej ewolucji zgodnie z miesięcznym niebem. Jako członek grupy obudzisz potencjał tkwiący w twoim horoskopie urodzeniowym, synchronizując swoje życie z cyklami planetarnymi. Solis Radiance to miejsce, w którym każdy członek zyskuje wsparcie w swojej misji. Podczas naszych spotkań na żywo lub dzieląc się pomysłami na forum, budujemy fundamenty do tworzenia nowych rzeczywistości. Aktywujemy potencjały, rozwijamy czułe marki oraz tworzymy miejsce twórczej współpracy. Ta przestrzeń została utworzona przez 3 kobiety, które połączyła wspólna pasja i postanowiły zintegrować swoje talenty i zdolności, by móc jeszcze lepiej wspierać innych.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swój magiczny wieczór już dziś!

Cena uzgadniana indywidualnie uzależniona od ilości osób biorących udział w wydarzeniu oraz lokalizacji. Możliwość organizacji na terenie całej Polski.

bottom of page