top of page

Odkryj Swoją Osobistą Mapę Życia!

​Jeśli rozwój osobisty i duchowy jest dla Ciebie ważny, pragniesz pogłębić wiedzę o sobie, by wejść na zupełnie inny poziom zrozumienia i znaleźć klucz do wszystkich drzwi w Twoim życiu to doskonale trafiłaś/eś.

Klucz do szczęścia jest w Tobie!

Oferuję Ci dokładną i spersonalizowaną interpretację astrologicznych potencjałów kryjących się w Twojej osobowości. Podczas sesji przeanalizuję położenie planet w momencie Twojego urodzenia, co pozwoli Ci dowiedzieć się wielu istotnych motywów dotyczących Twoich uwarunkowań, charakteru i podłoża podejmowanych decyzji i wydarzeń zachodzących w życiu. Dzięki temu będę w stanie pokierować Cię na drogę ugruntowania swoich talentów i mocnych stron oraz zrozumienia i przekształcenia słabszych, aby zintegrować wszystkie elementy Twojego życia. Bez względu na to, czy chcesz wejść na głębszy poziom samopoznania, czy też rozwiązać trudności w dowolnym aspekcie życia, moja analiza pomoże Ci poskładać wszystkie puzzle. 

343627512_259721626573858_2396765896946486576_n.jpg

Dlaczego warto skorzystać z mojej usługi?

Nie zwlekaj i odkryj tajemnice swojego horoskopu indywidualnego, by rozwinąć własny potencjał! 

Opcja 1: Sesja 1:1

Sesja indywidualna, o charakterze mentoringowym, podczas której możemy bardzo głęboko zajrzeć w uświadomione i nieuświadomione aspekty Twojego Kosmogramu.

Opcja 2: Wersja pdf

Opisowa interpretacja osobistego kosmogramu w wersji pdf.

Opcja 3: Książka

Niezwykła pamiątka dla Ciebie lub wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego - interpretacja Kosmogramu wykonana w formie książki.

bottom of page