top of page
woman-6194378_1920.jpg

Wyższy poziom...

Moduł II

Czego się nauczysz?

Etapy Księżyca

Program kursu

W odróżnieniu od innych kursów dostępnych na rynku, które jedynie powierzchownie są w stanie dotknąć aspektów teoretycznych, mój kurs skoncentrowany jest na praktycznym wykorzystaniu posiadanej wiedzy. Nauczysz się kompleksowo wykorzystywać programy astrologiczne do tworzenia Kosmogramów, przez które będziemy przechodzić na zajęciach wspólnie dokonując gruntownej analizy krok po kroku. Na żadnym etapie będę Ci towarzyszyć, dzięki czemu nabierzesz pewności we własnych analizach.
Moduł II jest dla osób, które znają archetypy astrologiczne i mają opanowane podstawy astrologii, rozumiejących znaczenie poszczególnych planet w Kosmogramie, ich położenie w konkretnych znakach oraz domach horoskopowych. Jeżeli ukończyłaś/eś Moduł I lub interesujesz się astrologią już od jakiegoś czasu i masz opanowane jej podstawy, to zapraszam Cię do udziału w kursie. Wraz z modułem drugim wchodzisz na poziom zaawansowany swojej astrologicznej przygody, która umożliwi Ci uzyskanie Certyfikatu Astrocoacha. 

Szczegóły kursu

  1. Głębsze Zrozumienie wpływu Planet: Poznasz subtelności wpływu każdej planety na charakter i życiową ścieżkę jednostki. Odkryjesz, jak interakcje między planetami tworzą unikalną symfonię energii.

  2. Analiza Aspektów Astrologicznych: W tym module zagłębimy się w świat aspektów astrologicznych, zwracając uwagę na koniunkcje, kwadratury, trygony i sekstyle, a także słabsze aspekty. Zrozumiesz, jak te relacje wpływają na osobowość i życiowe wyzwania.

  3. Węzły Księżycowe i Domy Horoskopu jako Scena Życia: Odkryj tajniki węzłów księżycowych oraz domów horoskopowych i ich symbolicznego znaczenia na ścieżkę Duszy. Nauczysz się interpretować, jak każdy dom wpływa na konkretne obszary życia klienta.

  4. Praktyczne Ćwiczenia: Kurs obejmuje liczne praktyczne ćwiczenia, dzięki którym będziesz w stanie zastosować zdobytą wiedzę w analizie rzeczywistych horoskopów.

  5. Etyka i Profesjonalizm: Zwrócimy uwagę na etyczne aspekty pracy astrologa oraz tego jak utrzymać profesjonalizm w obszarze udzielania porad astrologicznych.

Co otrzymasz?

Spotkania online,

materiały pdf,

workbook do ćwiczeń.

W ramach 12 spotkań, które będą odbywały się 2 razy w miesiącu
będziesz praktykować zaawansowaną
analizę Kosmogramów z uwzględnieniem aspektów i zależności zachodzących między nimi, by po ukończonym kursie móc samodzielnie prowadzić swoje klientki do głębszego zrozumienia i pomagać im na jeszcze wyższym poziomie. 

Dostęp do grupy na facebooku, aby móc wymieniać się wiedzą z innymi uczestniczkami.

Grupa jest zamknięta, co pozwala poczuć się bezpiecznie w zadawaniu pytań dotyczących osobistych uwarunkowań astrologicznych. Oprócz tego uczestniczki mogą się lepiej poznać, by wspierać się wzajemnie w tej magicznej podróży. 

Dostęp do sesji Q&A, gdzie będę odpowiadać na Twoje pytania oraz

Kosmicznego Kręgu Astrologów i Astrolożek, aby wspólnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem

Podczas tych cyklicznych spotkań będziemy wymieniać się metafizyczną refleksją, by jeszcze bardziej pogłębiać praktykę astrologiczną.

Certyfikat


Kurs pozwoli Ci uzyskać Certyfikat AstroCoacha, poświadczający Twoją zaawansowaną wiedzę z astrologii. Astrologia i coaching nie wymagają akredytacji, ale
Certyfikat Mapy Życia otrzymasz ode mnie - Astrologa z po
nad 15 letnim doświadczeniem, by udokumentować zdobytą wiedzę podczas kursu, dzięki której będziesz w stanie jeszcze lepiej pomagać swoim klientom. Wystarczy, że pomyślnie przejdziesz przez wszystkie zadania i zdasz końcowy test, a Certyfikat zostanie Ci wręczony podczas magicznej ceremonii ukończenia kursu, co będzie niezwykłą okazją do spotkania w Kosmicznym Kręgu i początkiem nowej przygody.

Warianty cenowe

Zaawansowany praktyczny kurs astrologii online, który możesz zakupić
pojedynczo lub w pakiecie wraz z Modułem I. 

Wartość Modułu I to 2444 zł

Wartość Modułu II to 3333 zł.

Tylko teraz w pakiecie zapłacisz jedyne 4444 zł.


Zaawansowana przygoda, dzięki której będziesz dawać swoim klientom jeszcze większą wartość, odkrywając przed nimi osobistą mapę, którą otrzymali od Wszechświata.

Nie ma nic cenniejszego, niż pomaganie ludziom wzrastać i szerzyć dobrą energię!

Pakiet Moduł I i II

Moduł II
 

4444 zł

3333

clouds-5606012_1920.jpg

Masz pytania? Napisz do mnie...

bottom of page